בדיקת ראייה עבור חידוש רישיון הנהיגה בפתח תקווה

בדיקת ראייה לנהגים


בדיקת ראייה עבור חידוש רישיון נהיגה


אופטיקה רואים אינסוף יוצאת במבצע אטרקטיבי לבדיקת ראייה עבור רישיון נהיגה

לרגל פתיחת הסניף החדש הממוקם בהרצל 33, פתח תקווה, אנו מאפשרים בדיקת ראייה לנהגים עבור 30 ש"ח בלבד! כדי לבצע את בדיקת הראייה הנדרשת יש להגיע לאופטיקה מלווה בתעודת זהות / רישיון נהיגה. ניתן גם לתאם תור מראש. כדי לקבל את מחיר המבצע יש לציין כי הגעתם דרך מבצע בדיקת ראייה לנהגים 30 ש"ח

מי זקוק לבדיקת ראייה לצורך חידוש רישיון?

מי זקוק לבדיקת ראייה לחידוש רישיון נהיגה

מטרת בדיקת הראייה

מטרת הבדיקה לאתר נהגים הסובלים מלקויות ראייה. ירידה בחדות הראייה, ו/או צמצום בשדה הראייה, משפיעים משמעותית על היכולת של הנהגים להבחין מבעוד מועד בסכנות פוטנציאליות על הכביש, מה שמעלה משמעותית את הסיכוי למעורבות בתאונות דרכים.

איך מתבצעת בדיקת הראייה?

בדיקת ראייה מתבצעת אצל אופטומטריסט מורשה מטעם משרד הבריאות. בדיקת הראייה מתבצעת באמצעות מכשיר בדיקה המאושר על ידי משרד הבריאות.

בדיקת ראייה לרישיון נהיגה כוללת בדיקת חדות ראייה, זיהוי מצב כפל ראיה, וכן בדיקת שדה ראייה. הבדיקה אינה כוללת יכולת קריאה או בדיקת עיניים לקרוב.

בבדיקת הראייה אין צורך להגיע לחדות ראייה מקסימאלית בכל עין בנפרד. לנהיגה ברכב פרטי מספיקה חדות ראייה של עין אחת בלבד שמגיעה ל-6/12. בנוסף קיימת דרישה כי שדה הראייה יהיה תקין וללא כפל ראייה. בנוסף, נהגים בעלי רישיון מדרגה B ומעלה, נדרשים לחדות ראייה של 6/12 לפחות, בכל עין בנפרד.

תוצאות הבדיקה מועברות באופן מקוון ישירות למערכות משרד התחבורה לאחר מכן נשלח לנהג רישיון נהיגה חדש בדואר.

כיצד אשפר סיכויי לעבור את הבדיקה בהצלחה?

TestEquipment

מה לעשות אם לא עברתי את הבדיקה?

15568-NQP9ZI

האם האופטומטריסט מדווח עלי למשרד הרישוי?

החוק אינו מחייב את האופטומטריסט על דיווח כלשהו, והוא מחויב רק למילוי הטופס בצורה הנכונה.

בדיקת ראייה לחידוש הרישיון באופטיקה רואים אינסוף

אופטיקה רואים אינסוף שמה דגש על לקוחות האופטיקה, אצלנו כל לקוח מקבל תשומת לב מרבית, בדיקות ראייה מקצועיות ע"י אופטומטריסטים מורשי משרד הבריאות, יחס אישי וסבלני.

 

הזמינו עכשיו תור לבדיקת ראייה 052-4400474

team3_cropped_wide